O nás bez nás...a co s tím ...?

čtvrtek 17. únor 2011 08:02

Reaguji na zajímavý článek Naděždy Hnídkové "O nás......" Ano,vystihuje náladu nás"všech"podpořenou ekonomickou krizí,ale s tvrzením (jejích známých)že za komunistů to bylo lepší bych byl opatrnější....

(Text v obrázku nesouvisí s obsahem článku,jen jej"neumím"odstranit.Sorry)

Ano.Jistotu že budu mít práci,ta byla fajn. A kdo nechtěl ale"musel" makat,zašil se na údržbě. Ale neschopnost vedení firem,kde šéfovali kamarádíčkové mocných a komunističtí křiklouni bez IQ,ta byla do nebe volající.

Tenhle systém byl od začátku omyl. Slušovice byly zářnou hvězdou,jak by to mohlo fungovat,ale fungovalo to tak dobře,že se papaláši lekli a raději to zatrhli.

Nápady ve stylu ponechat ve fondu peníze po úmrtí jejich majitele jsou úchylné,ale jistě nereprezentují stanovisko celé vlády. Tak bych je tolik neodsuzoval. Vždyť vytahují špínu předešlé vlády,abychom se poučili a nedovolili to těm příštím. Nebo té současné? A co ONA udělá? Budou padat konečně tresty,nebo se zjistí že na to nemáme zákony(a neměli jsme je nikdy),aby konečně"padaly hlavy"?

Je to tak,že se budeme dál rozčilovat. Nad neschopností a hamižností mocných. A defenestrace to vskutku nevyřeší. Kromě doktorů si budeme všichni utahovat opasky,až budeme vypadat jako ty"osoby" na obrázku. Nebo by jste chtěli perspektivu?

Já jsem na to už přišel. Ale podruhé to rozepisovat nebudu. Koho to zajímá,nastínil jsem řešení v čl."Co se má stát 21.12.2012?"

Petr Machala

Petr Machala

Petr Machala

Nepíšu o dění kolem,ale o tom,čím se mohou poučit ostatní a také nalézt řešení. Takové články si i rád přečtu a přidám reputaci. Cokoliv mohu ovlivnit k lepšímu,o tom chci psát.A že toho je!

Nenormálně normální a normálně nenormální. Mám rád vše logické.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora

Zajímavé články