II. světová válka a budoucnost

neděle 3. březen 2013 10:10

Hitler zbytečně harašil zbraněmi. Mohl ovládnout planetu jinak, kdyby tolik nespěchal. Děje se to pomalu, ale "nezadržitelně".  Stačí pouhé 3/4 století a je to realita všedního dne.

Taktika je velmi jednoduchá. Stačí pobláznit lidi poplašnými zprávami o terorismu, globálním oteplování, nedostatku vody a potravin - a je to! Zavedou se opatření která vedou k vytvoření policejních států ( v Americe to už funguje). Dále emise oxidů uhlíku ....je jich moc, tak uvalíme daně, ať to zaplatí občánkové.

Takto nám průběžně valí vlády další břemena na naše ohnutá záda až dojde na slova Karla Kryla a budeme ".....rýt držkou v zemi". Tedy mnoho z nás už tak činí.

Překvapilo mne, že i rozvinutá země jako Austrálie má stejné problémy jako my. Tedy obrovský útlum zemědělské produkce a bez dotací a dále průmyslová výroba je prý až o 90% nižší než by bylo za "normálního" stavu.
 To se mi ani nechce věřit! Že se to může stát zde, to vidím. Neznám jedinou velkou fabriku či provoz, který by byl obsazený od r.89. Ale v zemích, které nebyly zasaženy znárodňováním a rozdáváním (rozkrádáním) jako zde je to již napováženou.

Ano, Čína, Indie, Brazílie a mnoho rozvíjejících se ekonomik umí vyrábět levněji....chápu tedy, že se tam přesunují i průmyslové výroby. Ale pak se mají politici postarat o to, aby se většinová část populace, která se účastnila této výroby mohla realizovat jinde. Jenže to se neděje. Kdo práci má, ten se v takovýchto výrobách dře hůře než otrok a ještě si huntuje zdraví-biorytmus na nočních směnách.

Ostatní jim za branou fabrik i přesto ještě závidí, že mají alespoň nějaký výdělek. Sociální dávky už de fakto neexistují. Kdo dluží na sociálním, stejně podporu v nezaměstnanosti neobdrží! Zde nechápu, proč  alespoň potenciální dávka v nezaměstnanosti nespláchne tento dluh formou vinkulace.

Státy dělají vše pro to, aby se takovýmto ožebračením nižších vrstev obyvatel srazily mzdy na dno.

Jo....třeba Francouzi se mají.....do rozvíjejících se ekonomik zainvestovali(nejvíce v evropě) formou akcií - podílů a nyní si velká část populace může užívat rentu. A ta může dokonce narůstat. Jenže v naší zemi tato možnost investování nebyla...tedy nebyla propagována. A dnes už ani nemáme obecně řečeno ani  co zainvestovat.

Vzdělanost rapidně klesá a má to logický důvod. Hloupý občan má dost svých problémů se živobytím a nechá si mediální masáží namluvit cokoliv. I to, že ten satan co se na něj šklebí "směje" z bilboardu je ten pravý, kdo jej po volbách spasí.

Porodnost je všemožně snižována chemizací a vakcinami, chemtrails a podobně....proč se neřeší hladomory v Africe? Někteří VIP investují své prostředky a pořádají koncerty, ale to je trnem v oku loutkovodčům (Ilumináti, Bilderberg), tak se to stejně míjí větším účinkem.

Ano, zavání to konspiračními teoriemi....ale raději být aktivní a udělat ze sebe hlupáka, než pak ohýbat záda pod bičem několika ne-vyvolených.

Až nám zcenzurují internet a takováto fóra, je s námi amen nadobro. Že maluji čerta na zeď? UVIDÍME!

Petr Machala

Petr Machala

Petr Machala

Nepíšu o dění kolem,ale o tom,čím se mohou poučit ostatní a také nalézt řešení. Takové články si i rád přečtu a přidám reputaci. Cokoliv mohu ovlivnit k lepšímu,o tom chci psát.A že toho je!

Nenormálně normální a normálně nenormální. Mám rád vše logické.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora

Zajímavé články