Televizní "zábava" a YouTube

neděle 24. březen 2013 12:12

Patřím do skupiny lidí, kteří si těžko vybírají z nabízené TV zábavy a když už ani dokument na ČT 2 mne nedokáže uspokojit, najdu si jej na internetovém médiu. Detektivky sice podporují deduktivní myšlení, ale jsou o tématu - násilí....to mne neláká. Nasládlé romantické filmy také nemusím. A politické debaty.....proč si kazit náladu před spaním, že?

Sledování sportovního kanálu je fajn zabíjení času, ale nijak mne nerozvíjí. A VIP zprávy....to je bulvár, který sice pobaví....ale šťourání se v soukromí celebrit je asi nejpokleslejším tématem. Obecně řečeno považuji tento produkt...tuto "zábavu" jen jako způsob odvedení plebsu od žhavých témat, jako je rozkrádání (nejen) naší země a neexistence potrestání viníků. Rath je na pranýři stejně jen proto, že se stal nepohodlným a alespoň to vypadá, jako že se "už" začíná blýskat na časy a dočkáme se satisfakce.

Zatím jde spíše o satisfacky ve formě amnestie.

Nadáváme, ale zatím nic jiného nezmůžeme. Pokusy např. "Holešovské výzvy" vyjdou vniveč, pokud není připraven program co bude dál a lidé, kteří jej zrealizují. Hnutí...dnes už politické: ANO 2011 tyto kroky, jako politická strana začíná podnikat. Těším se na volby v r. 2014. To bude šrumec. Schválně kolik nových stran vznikne a ty stávající, jako "Zemanovci" se začnou prosazovat. Velké strany zklamaly na celé čáře...ale poučil se z toho národ? Až nastane mediální masáž, bude zase všechno jinak.

Toho negativního kolem nás je nějak mnoho....proč? Takových otázek máme spoustu, ale hledat jejich odpovědi se nám nechce. Pod článkem jsou odkazy na videa, která mohou mnohé vysvětlit.

Jsou relativně dlouhá, ale vřele doporučuji vytrvat při jejich sledování.

http://www.youtube.com/watch?v=1tnzwS24XLU

http://www.youtube.com/watch?v=U51Mbof3Akc

Petr Machala

Petr Machala

Petr Machala

Nepíšu o dění kolem,ale o tom,čím se mohou poučit ostatní a také nalézt řešení. Takové články si i rád přečtu a přidám reputaci. Cokoliv mohu ovlivnit k lepšímu,o tom chci psát.A že toho je!

Nenormálně normální a normálně nenormální. Mám rád vše logické.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora

Zajímavé články