Zasloužíme si demokracii ? NE !

neděle 7. duben 2013 20:20

Tedy nemyslím, že by se za dobu mého 40ti letého života stihla nějak výrazněji projevit.  Možná z kraje 90tých let. Ale to mi připadá trochu málo. Dožiju se jí?

Soudě dle účasti Pražáků na dnešní demonstraci Holešovské výzvy a dalších hnutí a spolků.....asi ne.

Jak se říká..."V Praze je blaze"....proč a za co by měli Pražané demonstrovat?

Možná jim křivdím a oni se to vůbec nedozvěděli, že se něco takového má konat. Já tuto informaci mám z přeposílaných mailů s dostatečným předstihem...a také jsem to poslal dál.

Jenže....soudě dle mých "dodavatelů" mailů....jich je hrstka, ale mých příjemců několikanásobek. Ti už se neobtěžují někoho dále informovat....jsou asi příliš zaneprázněni.

To je také záměr mocipánů....honíme se pro kus žvance, abychom neměli čas na "blbosti"...jako jsou demonstrace.

Možná se dopustili organizátoři zásadní chyby a nedostatečně zmobilizovali odborové předáky. To by pak byla účast nesrovnatelně vyšší.

Tedy....dokud budeme líní sledovat co se za oponou politické scény děje, pak se těžko rozhoupeme k nějaké akci a hrstka zapálených ...či spíše "demokracií" spálených aktivistů to nevytrhne.

Tedy platí co jsem dal do úvodníku: "Demokracii si nezasloužíme!"

P.S. Já tam byl.....Liberečák

Petr Machala

Petr Machala

Petr Machala

Nepíšu o dění kolem,ale o tom,čím se mohou poučit ostatní a také nalézt řešení. Takové články si i rád přečtu a přidám reputaci. Cokoliv mohu ovlivnit k lepšímu,o tom chci psát.A že toho je!

Nenormálně normální a normálně nenormální. Mám rád vše logické.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora

Zajímavé články