Bratrská jednota baptistů.....jsou to Frajeři s vekým F.

neděle 21. duben 2013 12:12

Smekám před jejich postojem - nepřijmout 227 milionů korun, které jim chce vláda nacpat do kapes. To jsou skuteční KŘESŤANÉ. Každý ze 3000 členů si mohl přijít na cca 75 tis. Kč. Tedy pokud by se takto podělili. Ale ONI, vědomi si takto nepoctivě získaných peněz se prostě hříchu nedopustí !

Svá trzení opírám o tento článek:

http://www.novinky.cz/domaci/299699-baptiste-definitivne-odmitli-penize-za-cirkevni-restituce.html

Zde se jasně projevila rozdávačnost vlády, kdy si částky "nárokované" v dodatečné restituci církvemi vycucali z palečků !

A nutí peníze i těm církvm a spolkům, které žádné takovéto nároky ani mít nemohou.

Modlím se ...ano MODLÍM... (jsem totiž věřící) aby opozice uspěla u Ústavního soudu a tyto dodatečné restituční nároky byly přezkoumány. 

Jsou to naše peníze...OBČANÉ, které se takto štědře rozdávají soukromým subjektům, které mají být financovány výhradně z kapes sponzorů a členů.

Je zvláštní, že není v médiích zmínka o tom,že by si některá ze 16ti obdarovaných ...já to tak vidím, že OBDAROVANÝCH církví nestěžuje, že dostává moc...nebo málo.

Jediní Baptisté se projevili skutečně čestně a odmítli tento štědrý "dar".

 

A proto budiž jim provolána ČEST a SLÁVA !!!

Petr Machala

Petr Machala

Petr Machala

Nepíšu o dění kolem,ale o tom,čím se mohou poučit ostatní a také nalézt řešení. Takové články si i rád přečtu a přidám reputaci. Cokoliv mohu ovlivnit k lepšímu,o tom chci psát.A že toho je!

Nenormálně normální a normálně nenormální. Mám rád vše logické.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora

Zajímavé články